1177 www.lkd.cz/rd-za-trati.html - 21. 7. 2017 - 15:29:41

Archív stránky:

www.lkd.cz/rd-za-trati.html ze dne: 21. 7. 2017 - 15:29:41

Zpět na úvodní stranu - aktuální novinky 2017


tel: +420 603 430 988

Realizovaný projekt - Rodinný dům Světice - za tratí

V ulici za tratí ve Světicích byl postaven firmou LK Development, s.r.o. rodinný dvojdům. Architektonický návrh domů stavěných klasickými a mnoha generacemi osvědčenými technologiemi respektuje veškeré současné požadavky na kvalitní, klidné a komfortní bydlení. 

Architektonické řešení RD je podle přesvědčení autorů projektu nejméně rušivá při začlenění domů do okolní zástavby a přírody v nejbližším okolí. 

V domě je samostatný vstupní trakt se schodištěm. Tato koncepce umožňuje velmi variabilní dispoziční řešení ve všech podlažích

Venkovní omítky domů jsou natřené světlou fasádní barvou.

RD má klasickou zděnou konstrukci s dřevěným krovem, betonovými základy a základovou desku. Nosná konstrukce domů je provedena z keramického zdiva. Krov je navržen jako krokvová dřevěná konstrukce. Dostatečná tepelná izolace střechy je zajištěna minerální izolací. Okna a dveře jsou plastová. Veškeré použité stavební a konstrukční materiály, zařizovací předměty a doplňkové prvky použité při stavbě splňují platné atesty a jsou v souladu s platnými normami. 

Citlivě je řešeno osazení domů do terénu. Při výstavbě bude kladen důraz na kvalitní provedení terénních úprav. Zpevněné plochy na pozemku jsou provedeny ze zámkové dlažby, terasy z materiálu určeného konkrétním zákazníkem. 


RD + parkové stání, dispozice 5+kk

Celková užitná plocha domu je 120 m2
Zastavěná plocha: - rod.domem 77 m2 - zpevněná plocha terasa 14m2, garážové
stání 20 m2 celkem 111 m2

Popis kvalitativních standardů rodinných domů a konečných úprav pozemků dodáme na vyžádání.

Navrhované stand. vybavení může být během výstavby změněno nebo upraveno při zachování cenové a kvalitativní úrovně. Ceny jsou uvedeny včetně 5% DPH. Ceny za m2 obkladů a dlažeb jsou uvedeny vč. montáže a pomocného materiálu (např. lepidla, spárovací hmoty a jiné). Při pozdějším doobjednání dlažby a obkladů firma neručí za rozdílné odstíny!Dárek pro dědečka     -     Dárek pro tatínka     -     Potisk triček     -     Dárek pro babičku     -     Fotbalové dresy     -